Asystent/ka w Kancelarii Adwokackiej z j. angielskim

4 października 2018,

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – Kancelarii Adwokackiej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów

Główne zadania:

  • Wsparcie Adwokatów w ich codziennej pracy (zarządzanie kalendarzami Adwokatów, dokumentacja, korespondencja, poczta, edycja ofert i prezentacji itp.)
  • Obsługa gości Kancelarii , spotkań i sal konferencyjnych
  • Kompleksowa organizacja podróży służbowych ( bilety lotnicze, kolejowe, transfery, hotele, restauracje, spotkania)
  • Koordynacja kurierów, dostaw paczek, przesyłek
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i sprawną komunikację wewnętrzną
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych ( skaner, drukarka itp.)
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych

Oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania pakietu MS Office
  • Komunikatywności, umiejętności logicznego myślenia, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Skrupulatności, dokładności, zaradności
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej Kancelarii Adwokackiej
  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o prace po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Premie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • Opiekę medyczną i kartę Multisport po okresie próbnym

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, ul Pańska 96/8 (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Asystent/ka w Kancelarii Adwokackiej z j. angielskim | 4 października 2018 | Warszawa