Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

6 listopada 2019

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta z branży design/ fashion poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Warszawa

Główne zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju firmy na rynkach PL, UK i DE
  • Ocena potencjału nowych możliwości rynkowych, a także zalecanie podjęcia odpowiednich kroków w celu ich wykorzystania
  • Poszukiwanie nowych możliwości zwiększenia sprzedaży
  • Wyznaczanie i odpowiedzialność za realizacje długoterminowych celów Spółki
  • Zarządzanie zespołem: motywowanie, planowanie, wyznaczanie celów, nadzór na realizacją zadań, standardy pracy
  • Kontakty i budowanie długofalowych relacji ze strategicznymi Klientami. Odpowiedzialność za kluczowe negocjacje
  • Udział w targach branżowych i w wyjazdach zagranicznych
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobny stanowisku
  • Biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doskonałej umiejętności komunikacji oraz budowania relacji
  • Zdolności przywódczych – doświadczenie w kierowaniu zespołem i zarządzaniu projektami
  • Nastawienia na realizację celów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Umiejętności strategicznego myślenia, kreatywności i przedsiębiorczości w rozwoju biznesu
  • Zdolności analitycznych

Oferujemy:

  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunek biznesu
  • Kluczową rolę w organizacji firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o stałą umowę
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Prace w nowoczesnej firmie o mocnej pozycji na rynku
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, rozwijającym się zespole

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: [email protected].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu | 6 listopada 2019 | Warszawa