Doradca Klienta w Salonie Sprzedaży

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – włoskiego producenta drzwi poszukujemy osoby do Salonu Sprzedażowego w warszawie na stanowisko:

Doradca Klienta – Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy : Warszawa Ochota

Główne zadania:

  • Praca w salonie sprzedażowym w Warszawie
  • Gotowość do pracy na zewnątrz salonu sprzedażowego; tj. wizyty u klientów, spotkania z architektami czy projektantami wnętrz
  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych, nawiązywanie współpracy z architektami, projektantami wnętrz
  • Pełna obsługa klienta – ofertowanie i sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy

Oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjnych i  orientacji na Klienta
  • Silnej orientacji i determinacji w osiąganiu celów
  • Bardzo dobrej znajomość głównych narzędzi MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości  języka angielskiego lub języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny powiązany z realizacją budżetu sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy ( Laptop, telefon, samochód służbowy )
  • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Pozytywną atmosferę w pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, ul Pańska 96/8 (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Doradca Klienta w Salonie Sprzedaży | 5 lipca 2018 | Warszawa