Key Account Manager

27 września 2017

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
  • Umiejętność skutecznej analizy potrzeb klientów
  • Utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z dotychczasowymi partnerami i nawiązywanie relacji z nowymi Klientami
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i biznesowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Silna motywacja do osiągania sukcesów i założonych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
  • Możliwość podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Odpowiedzialną pracę w strukturach nowoczesnej organizacji będącej liderem w swojej branży
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, bardzo dynamicznym zespole
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów, prowadzonej przez Express HR Jolanta Konopka z siedzibą w Warszawie, (agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV i przetwarzanie tych danych osobowych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR Jolanta Konopka, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922)

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Key Account Manager | 27 września 2017 | Warszawa