Kierownik Salonu Sprzedażowego – Area Manager

24 stycznia 2018,

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – włoskiego producenta drzwi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Warszawa Ochota

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za powierzony salon, jego obrót i realizację planu sprzedażowego
  • Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w każdym aspekcie jej działalności w ścisłej współpracy z przełożonym lub właścicielem firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie nowych na terenie całego kraju
  • Budowanie zespołu handlowców i ich motywacja
  • Trening i rozwój umiejętności zespołu
  • Tworzenie kalkulacji, prognozowanie wyników, kontrola kosztów

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości  języka angielskiego lub języka włoskiego – warunek konieczny
  • Wyższego wykształcenia
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku kierownika salonu/obszaru
  • Dużym atutem będzie doświadczenie związane z sektorami wnętrzarskimi / meblarskimi lub pokrewnymi.
  • Doświadczenia w handlu i w zarządzaniu ludźmi
  • Umiejętności negocjacyjnych i  przywódczych
  • Silnej orientacji i determinacji w osiąganiu celów sprzedażowych
  • Bardzo dobrej znajomość głównych narzędzi MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatkowo system prowizyjny powiązany z realizacją budżetu Salonu
  • Niezbędne narzędzia pracy ( Laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Pozytywną atmosferę w pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów, prowadzonej przez Express HR Jolanta Konopka z siedzibą w Warszawie, (agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV i przetwarzanie tych danych osobowych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR Jolanta Konopka, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922)

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Kierownik Salonu Sprzedażowego – Area Manager | 24 stycznia 2018 | Warszawa