Księgowa

11 kwietnia 2019

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – jednej z warszawskich kancelarii podatkowych – poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa – Praga Południe ( ul. Grochowska)

Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych
  • Sprawdzanie oraz numerowanie wprowadzonych dokumentów do PKPiR
  • W ramach nadwyżek czasowych księgowanie 2,3 firm na PKPiR
  • Obsługa oprogramowania RAKSSQL
  • Inne czynności administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( kierunki finanse, rachunkowość i pokrewne)
  • Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych i bilansów
  • Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Znajomość programu RAKSSQL
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne zarobki
  • Dodatkowe Premie
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w małym , przyjaznym gronie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komunikatywny i wyrozumiały pracodawca

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Księgowa | 11 kwietnia 2019 | Warszawa