Manager ds. Eksportu

2 lipca 2018

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta –  jednego z liderów polskiego i europejskiego rynku spirytusowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Warszawa

Główne zadania:

  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży eksportowej,
  • Wyznaczanie i monitoring realizacji celów sprzedażowych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rynków,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Kompleksowa obsługa oraz koordynacja procesów eksportu,
  • Monitorowanie rynku oraz aktywności konkurencji,
  • Udział w targach branżowych i w wyjazdach zagranicznych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów,
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia,
  • Doświadczenia w sprzedaży eksportowej,
  • Znajomości branży FMCG,
  • Znajomości języka angielskiego (lub niemieckiego),
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • Kreatywności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prace w renomowanej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy,
  • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, rozwijającym się zespole.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk “Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, ul Pańska 96/8 (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Manager ds. Eksportu | 2 lipca 2018 | Warszawa