Młodszy Spedytor Międzynarodowy

5 lutego 2024

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Warszawa – Ursynów

Główne zadania:

  • Przez pierwsze kilka tygodni/miesięcy nauka i praca pod nadzorem doświadczonego Spedytora Międzynarodowego .
  • Codzienna obsługa zleceń spedycji drogowej
  • Współpraca ze stałymi klientami i przewoźnikami: negocjowanie stawek, organizacja i nadzór nad realizacją przewozu
  • Wyszukiwanie nowych przewoźników na określonym rynku, nawiązywanie i budowanie z nimi stałej, partnerskiej relacji
  • Obsługa zapytań klientów ze strony www
  • Praca na giełdach transportowych typu Trans.eu , Timocom i inne

Oczekujemy:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku ( Asystent Spedytora, Asystent w dziale transportu, Młodszy Spedytor itp.)
  • Chęć do nauki
  • Chęci zdobycia stabilnej pracy na lata
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomości rynku usług spedycyjno-transportowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy i stabilne zatrudnienie w bardzo dobrze prosperującej niedużej firmie, bez nawyków korporacyjnych
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowy system premiowy
  • Docelowo awans na samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w stabilnym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Bardzo pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Naukę języka angielskiego
  • Spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe
  • Pyszną kawę na co dzień

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie,  (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Młodszy Spedytor Międzynarodowy | 5 lutego 2024 | Warszawa