Recepcjonista/-ka z j. angielskim

27 lutego 2020

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement , wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/-ka

Miejsce pracy: Warszawa – centrum

Główne zadania:

• Obsługa recepcji
• Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
• Obsługa korespondencji biurowej, skanowanie dokumentów
• Obsługa spotkań i konferencji organizowanych w siedzibie firmy
• Prowadzenie kalendarza spotkań
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i sprawną komunikację wewnętrzną
• Obsługa komputera

Oczekujemy:

• Minimum średniego wykształcenia – mile widziani zaoczni studenci kierunków ekonomicznych
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Nie oczekujemy doświadczenia
• Bardzo dobrej znajomości oprogramowania pakietu MS Office
• Komunikatywności, umiejętności logicznego myślenia, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
• Wysokiej kultury osobistej
• Chęci uczenia się, zdobywania cennego doświadczenia
• Dyspozycyjności

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie
• Stałe wynagrodzenie
• Na początek umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Szkolenia stanowiskowe
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
• Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
• Opiekę medyczną

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Recepcjonista/-ka z j. angielskim | 27 lutego 2020 | Warszawa