Recepcjonista/-ka – z j. angielskim

25 kwietnia 2018

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta  poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/-ka – studenci zaoczni z j. angielskim

Miejsce pracy: Warszawa – centrum

Główne zadania:

  • Obsługa recepcji
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Obsługa korespondencji biurowej, skanowanie dokumentów
  • Obsługa spotkań i konferencji organizowanych w siedzibie firmy
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i sprawną komunikację wewnętrzną
  • Obsługa komputera

Oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia – mile widziani zaoczni studenci kierunków ekonomicznych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Nie oczekujemy doświadczenia
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania pakietu MS Office
  • Komunikatywności, umiejętności logicznego myślenia, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Chęci uczenia się, zdobywania cennego doświadczenia
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Pracę w znanej, renomowanej firmie
  • Stałe wynagrodzenie
  • Na początek umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • Opiekę medyczną

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów, prowadzonej przez Express HR  z siedzibą w Warszawie (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), (agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV i przetwarzanie tych danych osobowych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR , w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922)

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Recepcjonista/-ka – z j. angielskim | 25 kwietnia 2018 | Warszawa