Recepcjonista/-ka

20 grudnia 2019

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement , wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.
Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/-ka – Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Warszawa – centrum

Główne zadania:

• Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych obsługa poczty e-mail
• Obsługa korespondencji biurowej
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i sprawną komunikację wewnętrzną
• Obsłudze spotkań, obsługa gości, zamawianie cateringów, kurierów, taxówek, hoteli
• Dbanie o porządek w biurze
• Planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biur
• kontakty z dostawcami urządzeń i artykułów biurowych – sporządzanie zamówień
• Inne prace administracyjno-biurowe

Oczekujemy:

• Minimum średniego wykształcenia

• Mile widziane doświadczenie w pracy na recepcji np. hotelowej
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Bardzo dobrej znajomości oprogramowania pakietu MS Office
• Komunikatywności, umiejętności logicznego myślenia, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
• Wysokiej kultury osobistej
• Dyspozycyjności

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie
• Stałe wynagrodzenie
• Umowę o prace po okresie próbnym
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Szkolenia stanowiskowe
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
• Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
• Pracę zmianową, poniedziałek-piątek 9:00-17:00 lub 13:00-21:00.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.
Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.
Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Recepcjonista/-ka | 20 grudnia 2019 | Warszawa