Sekretarka/Sekretarz

19 września 2019

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement , wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka/Sekretarz – 4 ha dziennie

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Główne zadania:

· Obsługa korespondencji biurowej
· Przyjmowanie gości firmy
· Współpraca z dostawcami usług i zamawianie materiałów biurowych
· Koordynowanie obiegu dokumentów
· Organizacja podróży służbowych oraz spotkań
· Obsługa centrali telefonicznej
· Inne bieżące zadania administracyjno – biurowe

Oczekujemy:

· Minimum średniego wykształcenia
· Bardzo dobrej znajomości oprogramowania pakietu MS Office
· Komunikatywności, umiejętności logicznego myślenia, bardzo dobrej organizacji pracy własnej
· Wysokiej kultury osobistej
· Chęci uczenia się, zdobywania cennego doświadczenia
· Dyspozycyjności w godzinach 14:00-18:00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

· Pracę w stabilnej firmie
· Dobre wynagrodzenie
· Miłą atmosferę w pracy
· Niezbędne narzędzia do pracy
· Szkolenia stanowiskowe
· Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Sekretarka/Sekretarz | 19 września 2019 | Warszawa