Specjalista ds. sprzedaży win

3 czerwca 2019,

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement , wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.
Obecnie dla naszego Klienta – posiadającego sieć Salonów win i alkoholi – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów

Obowiązki:

• Profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie
• Aktywna sprzedaż i doradztwo
• Obsługa sklepu internetowego
• Obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz terminali i kart
płatniczych
• Utrzymanie porządku miejsca pracy

Wymagania:
• Znajomość branży
• Dyspozycyjność
• Wykształcenie min. średnie, komunikatywność
• Umiejętność budowania relacji z klientem
• Inicjatywa i duża samodzielność
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność kreatywnego myślenia
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
• Atrakcyjny system motywacyjny: premie, prowizje, nagrody
• Miłą atmosferę w motywującym miejscu pracy
• Udział w szkoleniach i degustacjach

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.
Administratorem tych danych jest Express HR (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.
Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
Specjalista ds. sprzedaży win | 3 czerwca 2019 | Warszawa