SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

11 grudnia 2023

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – instytutu naukowego w Warszawie, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu, oraz bieżące monitorowanie stanu należności i zobowiązań, oraz kontrola kompletności dokumentów dostaw wewnątrzwspólnotowych i eksportu
  • Sporządzanie deklaracji VAT-7 oraz VAT-UE
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń na kontach rachunków bankowych w walucie polskiej i dewizach. Okresowa wycena należności i zobowiązań, ewidencja kosztów i przychodów finansowych z tytułu różnic kursowych
  • Rozliczanie produkcji i kontrola stanów magazynowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych – naliczanie amortyzacji
  • Prowadzenie kasy. Podejmowanie gotówki z banku na bieżące wypłaty zaliczek (okazjonalnie)
  • Dokonywanie przelewów bankowych z tytułu zobowiązań wobec dostawców, wynagrodzeń, zobowiązań publiczno-prawnych i wypłat zakładowego funduszu socjalnego.
  • Dbałość o kompletność oraz staranność opracowania i archiwizowania powierzonych dokumentów źródłowych.
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez głównego księgowego w ramach współpracy pionu księgowego z pozostałymi komórkami organizacyjnymi.
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Biegła znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy w instytucjach finansów publicznych – mile widziane
  • Znajomość prawa zamówień publicznych – mile widziane
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym – mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w instytucji naukowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • Dofinansowanie wypoczynku ( wczasy pod gruszą)
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie kultury fizycznej, rekreacji i turystyki
  • Dofinansowanie działalności kulturalno-oświatowej ( kino, teatr itp.)

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie,  (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  • To pole jest do zatwierdzania i powinno pozostać niezmienione
SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY | 11 grudnia 2023 | Warszawa